Pravidla pozadavky

Z TreZzoR wikipedia

Přejít na: navigace, hledání

Pravidla pro přidávání požadavků

  • Požadavky lze dat na filmy, serialy, hry, hudbu a ostatni - pro každý vlastní kategorie. Tyto požadavky se týkají POUZE LOKALIZOVANÝCH DAT. Požadavek na přidání čehokoliv bez CZ/SK se musí zařadit do kategorie "Na Přání non CZ/SK" a řídí se pravidly pro NON CZ/SK torrenty. Úplně zakázáno je veškeré porno!

1) Před přidáním požadavku zkontrolujte, jestli už není torrent na trackeru.

2) Pokud není, zkontrolujte, jestli uz neexistuje stejný požadavek (u kterého můžete přidat hlas).

3) Při přidání požadavku napište přesný český nebo originálni název.

4) V detailu požadavku specifikujte formát (DVD, avi 1CD, 2CD apod.), pokud je vám to jedno, napište, že je to jedno (pak může někdo přidat jakýkoliv druh dat a váš požadavek splnit).

5) Požadujte konkrétní věc, která se dá splnit v jednom torrentu. Pokud chcete víc filmů dejte si odpovídající počet požadavků. Požadavek obsahující víc nesouvisejících věcí bude smazán (např. požadavek na DivX Rambo 1-3 s titulky je v pořádku, ale musí být splněn pohromadě tzn. 3 avi v jednom torrentu). U seriálu požadujte konkrétní díl pokud chcete konkrétní release tak specifikujte i to.

6) Kategorie non CZ/SK požadavků je POUZE(!!!) pro nelokalizovaná data, která jsou mimo standartní kategorie (tzn. nedám požadavek ani na DVD s cz titulky).

7) Jde o požadavky, ne NABÍDKY(!!!). Veškeré náznaky nabízení čehokoliv budou ihned mazány. Pro nabídky čehokoliv použijte Forum - sekce Nabizim.

8) Není možné splnit vlastní požadavek !!! Takový torrent bude ihned smazán včetně požadavku a všech hlasů.

9) Pokud si myslíte, že někdo špatně vyplnil váš požadavek, napište do kontaktního centra, nebo kontaktujte moderátora.

Osobní nástroje