Rychly prehled

Z TreZzoR wikipedia

Přejít na: navigace, hledání
  • TreZzoR Tracker je tracker zaměřený na CZ/SK tvorbu, tzn. filmy jen s dabingem nebo s titulky, hudba pouze od českých/slovenských autorů, atd...


  • ...vyjímku tvoří pouze kategorie Na přání non CZ/SK, která je provázána se sekci Pozadavky. Uživatel si napíše požadavek do sekce Pozadavky a zvolí kategorii Na Přání non CZ/SK, pro který musí hlasovat ještě minimálně 2 lidé (tj. celkem tři hlasy). Při přidání požadavku i uploadování příslušného torrentu se řiďte pravidly pro NON CZ/SK torrenty


  • Kategorie Na Přání non CZ/SK v sekci Požadavky je určena pouze pro požadavky na nelokalizovaná data (filmy pouze v originále atd..). Pro požadavky na lokalizovaná data použijte ostatní kategorie v sekci Požadavky. Tato sekce je určena výhradně pro poptávku, nikoliv pro nabízení věcí, které máte, a které chcete nabídnout!!! Pro tyto účely je ve foru zřízeno vlákno Nabízím. Nabídky budou okamžitě smazány!!! Ať už přidáváte požadavek na nonCZ/SK data nebo na věci lokalizované, dodržujte tato jednoduchá pravidla, aby nedocházelo k omylům při splňování požadavků.


  • Duplicitni torrenty nejsou povoleny, proto pred pridanim torrentu nezapomente pouzit vyhledavani!!! Je potreba hledat i mezi neaktivnimi torrenty a take zkusit originalni nazev (treba je film na trackeru pod anglickym nazvem). Hledejte kratsi retezec tzn. misto vyhledavani "Coz takhle dat si spenat" jen treba "spenat". Je totiz mozne, ze se uploader puvodniho torrentu splete a pak jeho torrent nenajdete.  • pokud zjistite jakykoliv problem tykajici se vaseho uploadnuteho torrentu (chyba PID, zjisteni duplicity torrentu vaseho nebo ciziho, nepricitani ratia, ztrata dat-nemoznost doseedovani, ...), okamzite zkuste pomoc vyhledat zde v Trezzor Wiki, Foru, napiste do Kontaktniho centra nebo kontaktujte nekoho z admin teamu (nejlepe Moderatora)


  • pri uploadnuti torrentu v kategorii XXX Video (samozrejme pouze CZ/SK dabing) je povinne prilozit alespon jeden screen ... pro ulozeni screenu na web muzete pouzit funkci trackeru Uschovna obrazku  • nepouzivejte Super Seed (Pocatecni Seed), nefunguje korektne.


  • pokud budete z ruznych duvodu chtit vymazat torrent (neni o nej zajem, ztrata dat, ...), pouzijte kontaktni centrum

... to je zatim vse, pripadne dalsi nejasnosti budu nadale doplnovat...

Osobní nástroje